دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب شیوه ی اجرای حدود

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب شیوه ی اجرای حدود

شناخت جرم، شیوه های اثبات جرم و چگونگی اجرای آن و تامل عقلی بر مبادی جرم شناسی و اجرای حدود و تعزیرات موضوع کتاب حاضر است.دقت بر نظر تربیتی اسلام در اجرای حدود و راه های حفظ حریم جامعه و هم چنین بررسی جواز اقامه ی حدود برای حاکم شرع و این که ولی فقیه در زمان غیبت چگونه می تواند به اجرای حدود بپردازد در حالی که این امر به کارگزارانی عالم و صالح نیاز دارد و چند و چونی در مباحث عقلانی آن را می توان در این نوشتار یافت.

کلمات کلیدی: جرم شناسی، شیوه ی اجرای حدود،

برای دانلود کتاب شیوه ی اجرای حدود و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.