دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تکنیک‌های موفقیت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تکنیک‌های موفقیت

کتاب تکنیک‌های موفقیت متن 40 سخنرانی دکتر شاهین فرهنگ درباره‌ی روش‌های دستیابی به موفقیت است. کسانی که در سمینارهای ایشان شرکت کرده‌اند اثرات مثبت و عمیقی را در خود یافته‌اند.

مهم‌ترین مسئله‌ای که قبل از شروع مراحل تحول در زندگی باید به آن توجه کرد، احساس نیاز و به بیان بهتر تشنه بودن برای تحول است. باید با تمام وجود به جایی برسیم که زندگی روزمره را تغییر دهیم و به سمت بهتر شدن حرکت کنیم. اهمیت تشنه بودن برای رسیدن به هدف در هر راهی که نیاز به اراده، صبر و استمرار دارد، قابل انکار نیست.

کلمات کلیدی: موفقیت در زندگی دنیوی، موفقیت در زندگی زناشویی، دانلود pdf کتاب موفقیت، موفقیت، موفقیت در زندگی، کتاب تکنیک های موفقیت، آخرین تکنیک های موفقیت، تکنیک های موفقیت، تاکتیک های موفقیت، موفقیت pdf، دانلود کتاب های موفقیت pdf، کتاب موفقیت pdf،

برای دانلود کتاب تکنیک‌های موفقیت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.