دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش ساخت حرفه‌ای اتوران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش ساخت حرفه‌ای اتوران

کتاب آموزش ساخت حرفه‌ای اتوران نوشته‌ی جواد احشامیان و حامد حیدری، به بررسی و ساخت اتوران به صورت حرفه‌ای توسط نرم‌افزار Autoplay Media Studio 8 می‌پردازد.

ساخت برنامه‌های چند رسانه‌ای و اتوران نویسی یکی از مباحث روز دنیا کامپیوتر می‌باشد که افراد، شرکت‌ها و ارگان‌های زیادی در سرتاسر جهان از آن بهره می‌برند. این برنامه‌ها می‌تواند آموزشی، تجاری، مذهبی، تبلیغاتی و ... باشد.

کلمات کلیدی: آموزش ساخت اتوران، ساخت اتوران به صورت حرفه ای، ساخت برنامه های چند رسانه ای، ساخت اتوران، آموزش اتوران سازی حرفه ای،

برای دانلود کتاب آموزش ساخت حرفه‌ای اتوران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.