دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آلوئه ورا؛ گیاه جاودانگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آلوئه ورا؛ گیاه جاودانگی

کتاب آلوئه ورا؛ گیاه جاودانگی نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، مصارف دارویی، غذایی، ترکیبات شیمیایی، اکولوژی و بسیاری دیگر از موارد این گیاه پرخاصیت را به طور کامل همراه با تصاویر شرح می‌دهد.

در بخشی از کتاب آلوئه ورا؛ گیاه جاودانگی می‌خوانیم:

برخی معتقدند که کوددهی بوته‌های "آلوئه ورا" باید به میزان جزئی و با فواصل زمانی بیش از یک ماه انجام پذیرد.

میزان کودهای مصرفی "آلوئه ورا" باید کمتر از نصف کود مصرفی برای سایر گیاهان گلدانی و زینتی باشد.

برای کوددهی بوته‌های "آلوئه ورا" از کوددهای محلول در آب حاوی فسفر به صورت "نیم قدرت" (half strength) استفاده می‌شود. در اینگونه موارد مقداری از کودهای مایع را با همان اندازه از آب و کودهای جامد را با همان اندازه از مواد جامد بی‌اثر مثل ماسه مخلوط می‌کنند سپس به میزان توصیه شده مصرف می‌نمایند.

کلمات کلیدی: آلوورا برای چی خوبه، آلوورا برای سوختگی، آلوورا برای جوش، آلوئه ورا، آلوورا، آلوورا خوراکی، خواص آلوورا، عوارض آلوورا، خواص آلوورا برای مردان، عکس آلوورا، آلوورا برای مو، آلوورا برای پوست، فواید آلوورا، کاشت آلوورا، نحوه کاشت آلوورا، معرفی گیاه آلوئه ورا، انواع نژاد آلوئه ورا، طریقه مصرف خوراکی آلوئه ورا، آلوئه ورا را چگونه بخوریم، آلوئه ورا خوراکی، کاشت آلوئه ورا، کاشت آلوئه ورا در گلدان، معجزه آلوئه ورا، دانلود رایگان کتاب آلوئه ورا، کتاب آلوئه ورا رایگان، دانلود pdf کتاب آلوئه ورا،

برای دانلود کتاب آلوئه ورا؛ گیاه جاودانگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.