دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب انواع آزمایشات در بتن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب انواع آزمایشات در بتن

کتاب انواع آزمایشات در بتن نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی تست‌های مقاومت سنجی بتن می‌پردازد.

در بخشی از کتاب انواع آزمایشات در بتن می‌خوانیم:

تست‌های بتن به طور کلی به دو گروه عمده تقسیم می‌شوند. گروه اول تست‌ها و آزمایشاتی هستند که بر روی بتن تازه یا
مخلوط بتن که شامل تست مواد تشکیل دهنده بتن می‌باشد انجام می‌گیرد و گروه دوم شامل تست‌هایی هستند که بر روی بتن سخت شده و یا سازه‌های بتنی که وارد بهره‌برداری شده‌اند انجام می‌شود.

هدف اصلی از آزمایشات و تست‌های بتن در گروه اول کنترل بتن تولید شده بر اساس معیارهای طراحی و طرح اختلاط بتن است و هدف از گروه دوم بررسی وضعیت بتن موجود، مطالعه، مطالعه پارامترهای مکانیکی و پایایی و دوام بتن بر اساس وظیفه خواسته شده از سازه بتنی است.

طبیعی است که آزمایش سیمان، نوع سنگدانه، بررسی ارزش ماسه‌ای، آزمایش اسلمپ و نمونه‌گیری از بتن تازه در حین بتن ریزی آزمایش‌هایی هستند که برای متخصصان عمرانی آشنا و پرکار بردند.
 

کلمات کلیدی: آزمایش ساخت بتن، آزمایش بتن چیست، آزمایش بتن، آزمایش کارایی بتن چیست، آزمایش استحکام بتن، آزمایش بتن pdf، تفسیر نتایج آزمایش بتن، آزمایش بتن فونداسیون، تعداد نمونه آزمایش بتن، آزمونه بتن چیست، بتن، دانلود کتاب های رایگان عمران، کتاب عمران رایگان، کتاب تخصصی عمران،

برای دانلود کتاب انواع آزمایشات در بتن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.