دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رزماری؛ چاشنی مسکن

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رزماری؛ چاشنی مسکن

کتاب رزماری؛ چاشنی مسکن نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، مصارف دارویی، غذایی، ترکیبات شیمیایی، اکولوژی و بسیاری دیگر از موارد گیاه پرخاصیت رزماری را به طور کامل همراه با تصاویر شرح می‌دهد.

در بخشی از کتاب رزماری؛ چاشنی مسکن می‌خوانیم:

«رزماری» گیاهی بوته‌ای (shrub) و جذاب با برگ‌های «شبه سوزنی» (needle-like) و گل‌های آبی درخشان است. این گیاه از جمله نباتات معطر و داروئی خانواده نعناعیان محسوب می‌شود که سابقه‌ای بسیار طولانی در کاربردهای آشپزی و تهیه داروهای سنتی دارد. بوته‌های «رزماری» که امروزه در بسیاری از نقاط جهان پرورش می‌یابند، مصارف وسیعی در میان مردمان کشورهای مختلف با فرهنگ‌های متفاوت یافته‌اند.

کلمات کلیدی: خواص گیاه رزماری در خانه، خواص گیاه رزماری در غذا، خواص گیاه رزماری در لاغری، خواص گیاه رزماری برای مو، خواص گیاه رزماری برای پوست، خواص گیاه رزماری برای کبد، عوارض مصرف دمنوش رزماری، خواص گیاه رزماری برای ریه، کاربرد رزماری، کاربرد رزماری برای بیماری ها، خواص رزماری، خواص رزماری چیست، خواص رزماری در غذا، خواص رزماری برای دیابت، رزماری روغن، رزماری، رزماری برای مو، رزماری در غذا، رزماری خشک شده، رزماری در گوشت، رزماری دمنوش، رزماری پماد، رزماری کاشت، رزماری تکثیر، تکثیر رزماری در اب، تکثیر رزماری در باغچه، تکثیر رزماری در گلدان، خواص رزماری، فواید رزماری، مضرات رزماری،

برای دانلود کتاب رزماری؛ چاشنی مسکن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.