دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حضور هوشمندانه در ایونت به عنوان بازدید کننده

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حضور هوشمندانه در ایونت به عنوان بازدید کننده

استیو مقدم در کتاب حضور هوشمندانه در ایونت به عنوان بازدید کننده، به شما یاد می‌دهد که به موضوع بازدید از ایونت، از زوایای مختلف نگاه کنید و برای بهره بردن از فرصت‌های آن در راستای اهداف خود، بهترین روش‌ها را به کار بگیرید.

حصول نتایج اثربخش از بازدید ایونت‌ها، نیاز به هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی دارد. در غیر این صورت، گرفتن نتیجه دلخواه، صرفاً بر اساس اتفاق خواهد بود.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بیزنس ایونت، ایونت چیست، مراحل برگزاری ایونت، چگونگی برگزاری ایونت، اصول غرفه داری، بهبود کسب و کار،

برای دانلود کتاب حضور هوشمندانه در ایونت به عنوان بازدید کننده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.