دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب برندینگ هوشمندانه

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب برندینگ هوشمندانه

استیو مقدم در کتاب برندینگ هوشمندانه، نگاه هوشمندانه به موضوع برندینگ یا برندسازی را به شما یاد می‌‌دهد؛ یعنی نگاه از جنبه‌های مختلف به این موضوع بیزینسی و انتخاب بهترین استراتژی بر اساس شرایط و وضعیت موجود خود. 

مفهوم و اهمیت برندسازی، انواع استراتژی‌های آن، استراتژی تبلیغات و انتخاب ابزار تبلیغاتی به منظور استفاده در برندینگ با توجه به بودجه در اختیار، از جمله مباحثی است که در این کتاب می‌آموزید.

کلمات کلیدی: سری کتاب های بازاریابی هوشمندانه، برند چیست؟ pdf، تعریف برند pdf، مقاله برند pdf، مدیریت برند+pdf، تاریخچه برند pdf، کتاب اصول برندسازی pdf، دانلود کتاب برند، برندسازی، آموزش برند سازی، دانلود کتاب برندسازی، شناخت برند، طراحی برند، برند موفق، هویت برند، راهنمای انتخاب برند، ثبت برند، برندسازی اینترنتی، نام تجاری، برند تجاری، برندینگ،

برای دانلود کتاب برندینگ هوشمندانه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.