دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صد پند انگیزشی درباره زندگی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صد پند انگیزشی درباره زندگی

کتاب صد پند انگیزشی درباره زندگی به کوشش سپیده تیرگر، مجموعه‌ای دو زبانه از پندهای انگلیسی است که به زبان فارسی ترجمه شده‌اند.

این مجموعه انگیزشی از آن دسته کتاب‌هایی است که باید بارها و بارها تکرار شود تا مسیر ذهنی ما را به سوی روشنی هدایت کند. این کتاب تمرینی برای داشتن ذهنی آرام و تقویت انگیزه و روح انسان است.

در بخشی از کتاب صد پند انگیزشی درباره زندگی می‌خوانیم:

Family is where life begins and love
never ends

خانواده جاییه که زندگی از اونجا شروع میشه
و عشق هرگز تمام نمیشه

Listen to the rhythm of falling rain

گوش کن به نوای بارش باران

Let the rain wash away all the pain of yesterday

بزار باران همه‌ی درد‌های دیروز را بشورد

Don’t wait for opportunity
Create it

منتظر فرصت نباش آن را بساز

کلمات کلیدی: زیباترین جملات فلسفی، جملات انگیزشی، جملات تاثیرگذار، جملات انگیزشی pdf، کتاب انگیزشی pdf، سخن قصار، متن انگیزشی، دانلود جملات انگیزشی، جملات به یادماندنی، جملات تکان دهنده، جملات زیبا، سخنان قصار، سخن پندآموز، مجموعه جمله، جمله انگیزشی و تاثیرگذار، موثرترین جملات انگیزشی، جملات مثبت،

برای دانلود کتاب صد پند انگیزشی درباره زندگی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.