دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رئیسی نداشته باشید تا به شما دستور بدهد!

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رئیسی نداشته باشید تا به شما دستور بدهد!

کتاب رئیسی نداشته باشید تا به شما دستور بدهد! نوشته‌ی محمد میرکو، با معرفی 3 نکته به شما یاد می‌دهد تا سهام خوب بازار سرمایه را پیدا کنید. 

آیا آماده‌اید اولین قدم را به سمت زندگی ایده آل خود بردارید؟ فرقی نمی‌کند شما مرد باشید یا زن، کارمند باشید یا خانه‌دار یا صاحب کسب و کار.

این کتاب برای کسانی نوشته شده است که به دردسر مالی افتاده‌اند و از مشکلات مالی رنج می‌برند، کسانی که دریافته‌اند ادامه مسیری که تا کنون رفته‌اند سودی به حال آن‌ها ندارد و باید به شیوه‌ای متفاوت عمل کنند. کسانی که هدفی بزرگ در ذهن خود دارند و به دنبال رسیدن به رویاهایشان هستند. رؤیای ثروتمند شدن، رویای کمک به سرزمین مادری و ... 

خواندن این کتاب چه کمکی به شما می‌کند؟

با مطالعه این کتاب پانزده دقیقه‌ای رایگان و به شرط به کار بستن راه‌کارهای عملی آن قطعا مسیر زندگیتان دگرگون خواهد شد. خواندن این کتاب ده دقیقه‌ای به شرط عمل به آن از شما یک نابغه اقتصادی خواهد ساخت.

کلمات کلیدی: بورس، آموزش بورس، نکات بورس، نکات طلایی بورس، ترفندهای خرید و فروش سهام، نکات کلیدی بورس، آشنایی با بورس، آموزش بورس pdf، بهترین زمان خرید سهام، راهنمای خرید سهام، آموزش بورس pdf، آموزش بورس از صفر، آموزش بورس به زبان ساده، کتاب آموزش بورس، آموزش بورس رایگان، واحد بورس چیست، بازار بورس چیست، بورس چیست pdf،

برای دانلود کتاب رئیسی نداشته باشید تا به شما دستور بدهد! و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.