دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طاووس

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طاووس

کتاب طاووس نوشته‌ی آناهیتا شکرالهی، یک قصه مهیج برای نوجوانان است.

در روزگار قدیم، در سرزمینی دوردست، پادشاهی حکومت می‌کرد که عادل و درستکار بود. نیروی عدل و درستکاری پادشاه
تمامی سرزمین او را احاطه کرده بود و همه در صلح زندگی می‌کردند. حتی سرزمین‌های مجاور از این نیروی عظیم برخوردار
بوده و در امنیت سپری می‌کردند. یکی از این سرزمین‌ها سرزمین پرندگان بود. زیباترین و کمیاب‌ترین پرندگان در آن سرزمین
زندگی می‌کردند.
سرزمین پرندگان جایی بود که فقط پرنده‌ها حق ورود به آن جا را داشتند سرزمین زیبا با یک برکه زیبا و درختان سر به فلک کشیده و دشتی سرسبز. عقاب‌های تیز بین نگهبان این سرزمین بودند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب نوجوان، داستان برای نوجوانان، قصه های نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان نوجوان برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های نوجوان، کتاب داستان نوجوان، کتاب نوجوان، دانلود کتاب داستان نوجوان، داستان نوجوان،

برای دانلود کتاب طاووس و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.