دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کاربرد انرژی‌های نو در تولید برق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کاربرد انرژی‌های نو در تولید برق

کتاب کاربرد انرژی‌های نو در تولید برق نوشته‌ی ایمان الیاسیان، به بررسی شیوه‌های جدید ایجاد نیروی برق می‌پردازد.

خورشید نه تنها خود منبع عظیم انرژی است، بلکه سرآغاز حیات و منشاء تمام انرژی‌های دیگر است. نور خورشید پس از عبور از حدود 150 میلیون کیلومتر و گذشتن از لایه‌های متعدد اتمسفر زمین، ابر، آلودگی، خاک و دیگر ذرات، حدود نیمی از انرژی خود را به جذب زمین و اقیانوس‌ها می‌رساند و نیمی دیگر دوباره به فضا منعکس و برگردانده می‌شود.

انرژی که در اقیانوس‌ها، سطح زمین و گیاهان جذب شده: در اقیانوس‌ها تولید گرما و جریان آب، در هوا حرکت باد ایجاد می‌کند. در سطح زمین، حاصل این فرایند گرمایی عمل فتوسنتز گیاهان است. خورشید ستاره منظومه شمسی و یکی از بزرگترین ستاره‌ها اطراف نزدیک کهکشان راه شیری است. منبع انرژی خورشید در هسته آن است. جایی که هیدروژن با واکنش‌های گرما هسته‌ای به هلیم تبدیل می‌شود. این انرژی به دو صورت نور و گرما به زمین می‌رسد.

کلمات کلیدی: چگونه برق تولید کنیم، مراحل تولید برق از آب، تولید برق رایگان خورشیدی، روش های نوین تولید برق، تولید برق رایگان واقعی، چگونه از باد برق تولید کنیم،

برای دانلود کتاب کاربرد انرژی‌های نو در تولید برق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.