دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اسرار نوش دارو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اسرار نوش دارو

کتاب اسرار نوش دارو اثر دانیال دیهیم، به معرفی طب سنتی و آشنایی با درمان انواع بیماری‌های عمومی و تخصصی می‌پردازد و روش‌های سریع درمانی در طب سنتی با استفاده از گیاهان دارویی را به شما معرفی می‌کند.

در این کتاب سعی شده تمام مباحث و موضوعات عمومی که اکثریت مردم با آن درگیرند، آورده شود و تا حد امکان روش‌های درمانی سریع‌تر و راحت‌تر را به شما پیشنهاد کند. لذا علاوه بر خواندن این اثر و آشنایی هر چه بیشتر با طب سنتی و روش‌های درمانی آن توصیه می‌شود با دقت به نکات عمل کنید تا نتیجه مورد نظر را دریافت نمایید. این کتاب برای انواع دانشجویان مخصوصاً رشته‌ی پزشکی دانشگاه‌ها و سنین 18 تا 48 سال مناسب است که آشنایی زیادی با طب سنتی دارند و از فواید و تأثیر آن آگاه می‌باشند.

در بخشی از کتاب اسرار نوش دارو می‌خوانیم:

داروهای اشتهاآور (درمان بی‌اشتهایی):
- به غذای بیمار زعفران اضافه شود.
- در فاصله‌ی بین 2 غذا، نصف یا یک قاشق چای خوری پودر سماق با مقداری شکر مصرف شود.
- در فاصله‌ی بین 2 غذا مقداری آبغوره مصرف شود یا با غذا مقداری آبغوره بخورید.
- با هر غذا مقداری پیاز خام خورده شود.

سوء هاضمه:
زنجبیل اشتها را زیاد کرده عرق را تحریک و سموم بدن را دفع و معده و روده‌ها را ضدعفونی می‌کند؛ یا 20 گرم بومادران را در یک لیتر آب 10 دقیقه دم کنید قبل از هر غذا روزی یک استکان بخورید. اثر مهمی در تصفیه خون - تقویت اعصاب و باز کردن اشتها دارد.
تذکر: اگر بیش از 4 ساعت بماند فاسد می‌شود حواستون باشه.
** (بومادران به 4 نام معروف است: بومادران- برنجاسف- افنسطین- شویلا)

کلمات کلیدی: طب سنتی ایران گیاه درمانی، تعریف طب سنتی، گیاهان دارویی، درمان گیاهی، شناخت گیاهان دارویی، دانلود رایگان pdf گیاهان دارویی، اهمیت گیاهان دارویی + pdf، طب سنتی، طب سنتی ایران، طب سنتی ایران گیاه درمانی، خواص گیاهان دارویی، طب گیاهی، لیست گیاهان دارویی، فواید طب سنتی، تحقیق در مورد گیاهان دارویی، گیاهان دارویی ایران، گیاهان دارویی چیست، انواع گیاهان دارویی، خاصیت گیاهان دارویی، خواص و شکل گیاهان دارویی،

برای دانلود کتاب اسرار نوش دارو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.