دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب استان شناسی لرستان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب استان شناسی لرستان

کتاب استان شناسی لرستان از دروس پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه است. استان لرستان از استان‌های غربی ایران است. این استان 28308 کیلومتر مربع مساحت و بیش از یک میلیون و 760 هزار نفر جمعیت دارد. لرستان تنها استان ایران است که به دلیل اهمیت فوق‌العاده تاریخی یکی از 4 بخش اصلی موزه ملی ایران را به خود اختصاص داده است. لرها مردمانی هستند که از نظر قومی جزئی از مردم کرد به شمار نمی‌آیند.

کلمات کلیدی: فرهنگ لرستان، جاهای دیدنی لرستان، استان شناسی، پایه دهم، پایه ی دهم دوره ی دوم، کتاب های پایه دهم، استان لرستان، درباره لرستان، جاذبه های لرستان، طبیعت لرستان،

برای دانلود کتاب استان شناسی لرستان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.