دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله خبری اتونت - شماره اول

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله خبری اتونت - شماره اول

مجله خبری اتونت - شماره اول انتشار یافت. در این شماره از اتونت با جدید‌ترین دستاورد‌های صنعت خودروسازی دنیا و مقایسه‌ی دو تن از بهترین خودرو‌های رودستر آشنا می‌شوید.

اتونت در نظر دارد با ارائه‌ی آموزش‌های خودرویی مناسب، سطح علمی خوانندگان فارسی زبان را افزایش دهد و در هر شماره به ارائه‌ی مقالاتی از این دست می‌پردازد. از دیگر مقالات با ارزش و پرطرفدار خودرویی بررسی تخصصی خودرو‌های روز بازار است. در این شماره به بررسی خودرویی جذاب از کمپانی فولکس واگن پرداخته شده است. نهایتاً به مقایسه تمام عیار دو خودروی میان رده‌ی بازار داخلی پرداخته‌ و آن‌ها را با جزئیات دقیق مورد موشکافی قرار داده‌اند.

کلمات کلیدی: دنیای خودرو، معرفی خودرو، خبر خودرویی، دنیای خودروهای لوکس، بهترین صنعت خودروسازی دنیا، صنعت خودروسازی در دنیا، اخبار خودرو، بررسی تخصصی خودرو، صنعت خودروسازی، مقاله خودرو، بهترین خودروهای جهان، اتومبیل، مجله خودرو، مجله تخصصی خودرو،

برای دانلود مجله خبری اتونت - شماره اول و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.