دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان مسکونی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی و ساخت مبلمان مسکونی

کتاب طراحی و ساخت مبلمان مسکونی، از دروس رشته‌ی صنایع چوب و مبلمان گروه مکانیک پایه‌ی دوازدهم دوره‌ی دوم متوسطه‌ی فنی و حرفه‌ای است و به مباحثی از قبیل طراحی و ساخت قاب‌های دکوری، طراحی و ساخت میز پذیرایی، طراحی و ساخت ویترین، طراحی و ساخت صندلی چوبی، طراحی و ساخت مبل یک نفره و دو نفره می‌پردازد.

در بخشی از کتاب طراحی و ساخت مبلمان مسکونی می‌خوانیم:

میخ، معمولی‌ترین اتصال دهندۀ مکانیکی در ساخت و ساز چوبی است و قدمت کاربرد آن در مقایسه با اتصال دهنده‌های فلزی بیشتر می‌باشد. تنوع میخ وسعت چشم گیری پیدا کرده است، مانند اندودکردن و همچنین ایجاد موانع مکانیکی روی محور میخ، به منظور افزایش ظرفیت تحمل بار آن. میخ‌ها عمدتاً برای ساخت اتصالاتی مناسب هستند که بر آن‌ها بار کم وارد  می‌شود. بازدهی کار کوبیدن میخ با پیدایش میخکوب پنوماتیک افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته است.

از میخ می‌توان به عنوان اتصال موقت استفاده کرد؛ در واقع در اتصالات چسبی که امکان استفاده از گیره یا پیچ دستی وجود ندارد، میخ را روی قطعه چوب زده ولی تا آخر نمیکوبند، تا پس از خشک شدن چسب، آن را بیرون بکشند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب آموزش ساخت مبل، نجاری، آشنایی با چوب، کار با چوب، پایه دوازدهم، پایه ی دوازدهم دوره ی دوم، کتاب های رشته صنایع چوب، شاخه فنی حرفه‌ای،

برای دانلود کتاب طراحی و ساخت مبلمان مسکونی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.