دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب سبک زندگی مهدوی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب سبک زندگی مهدوی

کتاب سبک زندگی مهدوی نوشته‌ی علیرضا منعم و مهدی نجات به معرفی و بررسی احادیث و روایاتی در باب سبک زندگی اسلامی می‌پردازد.

در بخشی از کتاب سبک زندگی مهدوی می‌خوانیم:

اولویت نیکی، دخترانند...

هدیه دادن به همه خوبست اما به اعضای خانواده، بهتر است و هنگام هدیه دادن به اعضای خانواده، توصیه شده که دختران مقدم باشند. در شرایط امروز جامعه، اگر نیاز عاطفی فرزندان به ویژه دختران از طریق والدین رفع نشود، چه بسا از راه‌های دیگری که اصلا به مصلحت نیست دنبال رفع آن باشند.

لذا لازم است که والدین مخصوصا پدرها توجه ویژه‌ای به خواسته‌ها و نیارهای دختران خود داشته باشند و از آن جمله می‌توان به خرید هدیه در مناسبت‌های مختلف برای دختران اشاره کرد. که این هدیه موجب تقویت محبت بین والدین و دختر خانواده می‌شود.

پیامبر گرامی اسلام می‌فرمایند: «باید دختران را در دادن هدایا بر پسران مقدم بدارید. زیرا هر کس دخترش را خوشحال کند گویا برده‌ای از نسل حضرت اسماعیل را آزاد کرده است».

کلمات کلیدی: سبک زندگی مهدوی، کتاب سبک زندگی اسلامی، سبک زندگی اسلامی pdf، معرفی کتاب سبک زندگی، مقاله سبک زندگی اسلامی، دانلود مقاله سبک زندگی اسلامی،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.