دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ و نکاتی درباره آن

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ایمیل مارکتینگ و نکاتی درباره آن

کتاب ایمیل مارکتینگ و نکاتی درباره آن نوشته‌ عمران گیلکی، به آموزش ایمیل مارکتینگ که یک روش مستقیم بازاریابی است، می‌پردازد.

از زمان مطرح شدن ایمیل مارکتینگ به عنوان یک روش بازاریابی، این شیوه توانسته است به یکی از روش‌های بسیار اثرگذار بازاریابی آنلاین شناخته شود. با وجود ایمیل‌های اسپم، همچنان ایمیل‌های پرمحتوایی هستند که در مسیر مشتری‌ مداری و افزایش فروش ارسال می‌شوند و واقعا برای دریافت‌کنندگان مفید هستند.

ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن شرکت‌ها و صاحبان تجارت به واسطه ایمیل، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبان ارائه می‌دهند.

در بخشی از کتاب ایمیل مارکتینگ و نکاتی درباره آن می‌خوانیم:

بیشتر صاحبان کسب و کار اینترنتی فکر می‌کنند هنگامی که آدرس ایمیل کاربر را از او گرفتند هر چه قدر لیست ایمیل آن‌ها بلند‌تر شود، همه چیز تمام شده و قسمت بزرگی از راه را پیموده‌اند، اما متاسفانه اینطور نیست، من هم آرزو دارم که‌ ای کاش کار فقط دریافت ایمیل از کاربر بود اما این تازه اول کار است و تا تبدیل کاربر به مشتری وفادار راه زیادی در پبش است که باید طی شود.
تصور کنید وقتی کاربری در سایت شما ثبت نام کرد، می‌خواهید بعد از چند روز، ایمیلی برای معارفه‌ی خود، کسب و کار و... به کاربر ارسال کنید، یک هفته تا ده روز بعد هم ایمیلی دیگر برای معرفی محصولات کسب و کارت، دو هفته بعد از ثبت نام کاربر ایمیل‌های حاوی پیشنهادات مربوط به محصولات برای فروش به کاربر را ارسال می‌کنید. به نظر انجام همه‌یاین کارها سر وقت تعیین شده برای همه‌ی کاربران کار بسیار سخت و غیر ممکنی است، برای این کار فقط کافیست وارد قسمت automation نرم افزار میلر لایت شده و فلوچارت مربوط به برنامه‌ها و ایمیل‌های خود رو طراحی کنید. استفاده از autoresponder‌ ها خیلی راحت می‌باشد دقیقا مانند طراحی وب فرم‌ها به روش drag & drop و تنها تفاوت آن در مشخص کرد زمان ارسال ایمیل‌ها است.

کلمات کلیدی: بازاریابی اینترنتی، email marketing، ایمیل مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ چیست، آموزش ایمیل مارکتینگ، ساخت ایمیل مارکتینگ، تبلیغات ایمیلی چیست، نرم افزار ایمیل مارکتینگ، ایمیل تبلیغاتی، ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی، ارسال تبلیغات از طریق ایمیل، شرکت های ایمیل مارکتینگ، پنل ایمیل مارکتینگ، مقاله در مورد ایمیل مارکتینگ،

برای دانلود کتاب ایمیل مارکتینگ و نکاتی درباره آن و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.