دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی بهترین روش سرمایه‌گذاری در ایران

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی بهترین روش سرمایه‌گذاری در ایران

خلیل رضوی در کتاب صوتی بهترین روش سرمایه‌گذاری در ایران به شما خواهد آموخت، کجا سرمایه‌گذاری کنید تا هزاران درصد سود کسب کنید. این کتاب اولین جلد از مجموعه کتاب‌های صوتی کسب و کار و زندگی در ایران است.

بحث سرمایه‌گذاری و این که، پولی که داریم را در چه حوزه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم که به سود بیشتر و قطعی‌تر و بلند‌مدت‌تر دست پیدا کنیم، موضوعی است که پیچیدگی‌های خاصّی دارد. در این آموزش می‌خواهم بحث سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مسکن، بورس، طلا، مغازه، بانک و... را بررسی کنم و یک پیشنهاد مناسب به شما بدهم که از بین این گزینه‌ها انتخاب هر کدام چه پتانسیل‌هایی دارد و چه آینده‌ای می‌تواند برای شما داشته باشد، در کوتاه مدت و در بلند مدت.

کلمات کلیدی: کسب و کار و زندگی در ایران، مجموعه کسب و کار و زندگی در ایران، دانلود پادکست، دانلود کتاب صوتی موفقیت، کسب درآمد، کسب درآمد در ایران، پولدار شدن، راههای کسب درآمد در ایران، ساده ترین راه کسب درآمد، راه های کسب درآمد از طریق اینترنت، کسب درآمد میلیونی، کسب درآمد با سرمایه کم،

برای دانلود کتاب صوتی بهترین روش سرمایه‌گذاری در ایران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.