دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب طوفان 1397

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طوفان 1397

کتاب طوفان ۱۳۹۷ نوشته مهیار ضیائی مناسب برای افرادی است که می‌خواهند با شناخت و تعیین اهداف‌شان سال ۹۷ را با رسیدن به اهداف‌شان به بهترین سال زندگی‌شان تبدیل کنند. این کتاب مناسب افرادی است که می‌خواهند اهدافشان را بشناسند و به همه‌ی اهدافشان برسند و از دنباله‌گیری اهداف خود لذت می‌برند.

نویسنده درباره‌ی این کتاب می‌گوید:

یکی از کارهای مهمی که من در ابتدای هر سال انجام می‌دهم هدف‌گذاری است. در انتهای هر سال وقتی دفتر اهدافم را ورق می‌زنم مشاهده می‌کنم که اهدافم تبدیل به قسمت‌هایی از عادی از زندگی‌ام شده. هر سال اهدافی بزرگ‌تر از سال پیش تعیین می‌کنم. با روش‌هایی که در طول سالیان آموخته‌ام و در کتاب طوفان ۱۳۹۷ قابل مطالعه است، در مسیری قرار گرفته‌ام که هر سال با رسیدن به اهداف سالیانه‌ام به اهداف بسیار بزرگم که چشم اندازهایی از سال‌های دور زندگی من هستند نزدیک‌تر و نزدیکتر می‌شوم. هدف گذاری سالیانه درست می تواند بهترین کمک را به شما کند تا بتوانید به همه اهداف تان برسید و بیشترین لذت را از رسیدن به این اهداف تجربه کنید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب روانشناسی موفقیت، دانلود کتاب صوتی موفقیت، رسیدن به اهداف، رسیدن به اهداف در سال 97، هدف گذاری، عوامل پیروزی، عوامل موفقیت، رمز موفقیت، رسیدن به هدف،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.