دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گمگشته دل

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گمگشته دل

کتاب گمگشته دل به قلم مهدی خدامیان آرانی به تحریر در آمده است.

دورِ خانه خدا خلوت شده بود و من مى‌توانستم کنار درِ کعبه بایستم. آنجا جایى است که تو روزى مى‌آیى، مى‌ایستى و فریاد بر مى‌آورى: «اى مردم دنیا! من مهدى هستم».

لحظاتى آنجا ایستادم و به تو فکر کردم، دلم هواى تو را کرده بود، نمى دانستم چه باید بکنم. بر دورى تو اشک مى ریختم.

نمى‌دانم چه شد که به یاد دوستان خوبم افتادم. آن‌ها بارها از من خواسته بودند تا در مورد تو برایشان بنویسم. من دست به دعا برداشتم، شنیده بودم که دعا در آنجا مستجاب مى‌شود، از خدا خواستم به من توفیق دهد تا بعد از سفر کتابى بنویسم که جوانان بهتر بتوانند روزگار غیبت تو را بشناسند.

این گونه بود که بعد از سفر، قلم را در دست گرفتم و شروع به نوشتن کردم، تو خودت مرا کمک کردى تا این کتاب را تمام کنم.

اکنون اسم آن را «گمگشته دل» مى‌گذارم، امیدوارم که این تلاش را از من قبول کنى. تو خودت خوب مى‌دانى که من آقایى جز تو ندارم.

کلمات کلیدی: ظهور، اهل البیت، مهدویت، امام زمان، انتظار فرج، آشنایی با حضرت مهدی، آشنایی با امام زمان،

برای دانلود کتاب گمگشته دل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.