دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب حق و باطل در کلام الله

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب حق و باطل در کلام الله

کتاب حق و باطل در کلام الله به قلم شهروز حسنی روشی نوینی را برای پردازش مفهومی به کلمات خداوند در قرآن کریم معرفی می‌کند.

به این ترتیب که با محور قرار دادن یک کلمه خاص تمام آیاتی که آن کلمه و مشتقاتش به نحوی در آن به کار رفته است را لیست می‌کند و خواننده پس از مطالعه این آیات با این روش به ذهنیتی از مفهوم آن کلمه خاص می‌رسد که بسیار نزدیک به معنای واقعی آن در کلام الله است ان‌شا‌الله زمینه ای لازم برای قرآن مجسم شدن جامعه فراهم شود.

در بخشی از کتاب حق و باطل در کلام الله می‌خوانید:

برخی قرآن را طوطی‌وار می‌خوانند گویی مسابقه‌ای است که چه کسی سریع‌تر روخوانی می‌کند. برخی گویی قرآن وسیله‌ای برای چه چه است و در بستر آن، صدای خود را و صوت خود را برای خلق خدا، تبلیغ می‌کنند. برخی قرآن را چنان پیچیده و ثقیل می‌کنند که غیر مستقیم به سایر مردم می‌گویند شما سر در نمی‌آورید. سراغ قرآن نپایید و همان ما ها، با آن سر و کار داریم و کافی است شماها فقط اطاعت کننده ما باشید. شما هر چه می‌خواهید از خود ماها بپرسید لازم نیست مستقیم با قرآن طرف باشید.

کلمات کلیدی: کلام خدا، کلام الله، دیدگاه های قرآن درباره حق و باطل، دیدگاه های اسلام، حق در قرآن،

برای دانلود کتاب حق و باطل در کلام الله و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.