دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه

کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه توسط آیدین احمدنژاد در مورد مسائل مالی نوشته شده است. از طریق این کتاب می‌توانید به 2 راز بسیار مهم در ثروت اندوزی و افزایش قدرت پول، پی ببرید.

همان‌طور که می‌دانید، وقتی عمل پس‌انداز انجام می‌گیرد، در واقع به جای اینکه ما پیشرفتی داشته باشیم، پس‌رفت نیز می‌کنیم، به خصوص در شرایط اقتصادی کشورمان.

در این کتاب نمی‌خواهیم مسائل رو به حاشیه بکشیم و یا کسی رو متهم کنیم، در واقع می‌خواهیم بر اساس رکود اقتصادی و تورمی که وجود دارد، پس انداز کردن باعث می‌شود که ارزش سرمایه، افت کند.

با یک مثال ساده، وقتی که نرخ اقلام اولیه افزایش پیدا می‌‌کند، در واقع ارزش سرمایه ما کم می‌شود و اگر خرج یک نفر به طور متوسط، سالیانه 12 میلیون تومان باشد و در سال بعد این مبلغ 10% افزایش پیدا کند، مثل اینه که سرمایه اون فرد، 10% کاهش پیدا کرده است.

برای حل این مسئله، در این کتاب دو تکنیک به هم پیوسته پیشنهاد می‌شود که نه تنها بتوانید به سادگی این مسئله رو دور بزنید،  بلکه بتوانید با این روش، سرمایه خودت رو در طولانی مدت، به صدها برابر تبدیل کنید.

کلمات کلیدی: کار و پولدار شدن، بهترین شغل برای پولدار شدن، کسب و کار، راه های پولدار شدن بدون سرمایه، پولدار شدن، کسب درآمد، افزایش درآمد، راه های پولدار شدن در خانه،

برای دانلود کتاب 2 تکنیک فوری افزایش سرمایه و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.