دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب میکروگرین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب میکروگرین

کتاب میکروگرین نوشته‌ی اسماعیل پورکاظم، مشتمل بر مطالبی است که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات دانشجویان، کارشناسان و علاقه‌مندان حیطه کشاورزی باشد. مطالعات این کتاب در قالب مقالات علمی و تصاویر مربوطه در برگیرنده اطلاعات جدیدی است که از موسسات علمی و پژوهشی معتبر جهان گردآوری گردیده‌اند و مجموعه‌ای از دانستنی‌های کاربردی برای ارتقاء رتبه کشاورزی کشور می‌باشد.

این مطالب عبارتند از:

1. میکروگرین؛ پرورش سبزیجات تازه در خانه
۲. بونسای؛ نماد زیبایی و صبوری طبیعت
۳. تراریوم؛ باغچه مینیاتوری
۴. کاربرد گیاهان تله در مدیریت تولیدات گیاهی
۵. پرورش گیاهان همراه
۶. پرورش ارکیده‌ها
۷. تولید هندوانه با اشکال غیر متعارف
۸. ذرت سالادی؛ زراعتی جنبی با قابلیت فرآوری و صادرات

در بخشی از کتاب میکروگرین می‌خوانیم:

میکروگرین‌ها (microgreen یا micro green) آشکال کوچکی از انواع گیاهان خوراکی شامل سبزیجات، گیاهان دارویی (herb) و نظایر آن‌ها می‌باشند. میکروگرین‌ها را بعنوان تقویت کننده طعم غذاها در رستوران‌های ممتاز بکار می‌گیرند تا علاوه بر لذیذ ساختن غذاها به آنان ظاهری مطلوب و دلپذیر ببخشند. میکروگرین‌ها مازاد بر اینکه دارای طعم مطبوع و ظاهر دلنشین هستند، غالبا سرشار از عناصر غذایی گوناگون می‌باشند. بدون هیچگونه علت و دلایل نوظهوری باید اذعان داشت که میکروگرین‌ها طی 15 سال اخیر از مقبولیت ویژه‌ای در آمریکا و اروپا برخوردار شده‌اند بطوریکه جزء اصلی بسیاری از غذاهای اعیانی و مهمانی‌های اشرافی را تشکیل می‌دهند و مایه مباهات آشپزخانه‌ها و رستوران‌های مجلل گردیده‌اند آنگونه که هر مدت یکبار بر معرفی واریته‌های دیگری از گیاهان بعنوان میکروگرین‌های جدید و ابتکاری اقدام می‌گردد

کلمات کلیدی: آموزش کاشت سبزیجات، آموزش کاشت سبزیجات در خانه، کاشت سبزی در خانه، کاشت سبزی در خانه بدون نور، دانلود کتاب کشاورزی، آموزش باغدارب، تولید هندوانه با اشکال غیر متعارف، پرورش گیاهان همراه، میکروگرین، پرورش ارکیده‌ها، پرورش سبزیجات تازه در خانه، باغچه مینیاتوری، میکروگرین، بذر میکروگرین، تولید میکروگرین، میکروگرین ریحان، بستر کشت میکرو گرین، پرورش سبزیجات در خانه، کاشت سبزیجات در بالکن، میکروگرین آفتابگردان، انواع میکروگرین، آموزش کاشت میکروگرین، کاشت میکروگرین در ایران، کاشت سبزیجات در گلدان، دانلود pdf کتاب میکروگرین، کتاب میکروگرین pdf، ترفند کاشت سبزیجات،

برای دانلود کتاب میکروگرین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.