دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب طراحی کاریکاتور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی کاریکاتور

کتاب طراحی کاریکاتور اثر جک مارکو به آموزش ساده و جذاب خلق کاریکاتور می‌پردازد.

کاریکاتور یا کارتون نوعی نقاشی است که سوژه‌ی دلخواه را به صورت مضحک و خنده‌آوری ترسیم می‌کند. هنر کاریکاتور خیلی پیش از پیدایش روزنامه‌نگاری و حتی اختراع صنعت چاپ در دنیا رواج داشته و در واقع عمری به درازای تاریخ مکتوب انسان دارد. این هنر در عصر باستان شناخته شده و رواج داشته است.  بسیاری از کاریکاتورها برای خنداندن بیننده کشیده شده‌اند، اما بعضی از آن‌ها مثل موضوعات سیاسی با اینکه در نگاه اول خنده‌دار هستند، اما معنای ثانوی عمیقی در خود دارند.

کلمات کلیدی: کاریکاتور، دانلود نقاشی کاریکاتور، دانلود کتاب طنز، دانلود کتاب نقاشی، نقاشی کاریکاتور، طراحی کاریکاتور چهره، آموزش کاریکاتور، آموزش نقاشی، دانلود کاریکاتور، نقاشی طنز، تصویر سازی، دانلود کتاب کاریکاتور،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.