دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی کاریکاتور

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی کاریکاتور

کتاب طراحی کاریکاتور اثر جک مارکو به آموزش ساده و جذاب خلق کاریکاتور می‌پردازد.

کاریکاتور یا کارتون نوعی نقاشی است که سوژه‌ی دلخواه را به صورت مضحک و خنده‌آوری ترسیم می‌کند. هنر کاریکاتور خیلی پیش از پیدایش روزنامه‌نگاری و حتی اختراع صنعت چاپ در دنیا رواج داشته و در واقع عمری به درازای تاریخ مکتوب انسان دارد. این هنر در عصر باستان شناخته شده و رواج داشته است.  بسیاری از کاریکاتورها برای خنداندن بیننده کشیده شده‌اند، اما بعضی از آن‌ها مثل موضوعات سیاسی با اینکه در نگاه اول خنده‌دار هستند، اما معنای ثانوی عمیقی در خود دارند.

کلمات کلیدی: کاریکاتور، دانلود نقاشی کاریکاتور، دانلود کتاب طنز، دانلود کتاب نقاشی، نقاشی کاریکاتور، طراحی کاریکاتور چهره، آموزش کاریکاتور، آموزش نقاشی، دانلود کاریکاتور، نقاشی طنز، تصویر سازی، دانلود کتاب کاریکاتور،

برای دانلود کتاب طراحی کاریکاتور و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.