دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش سیستم عامل

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش سیستم عامل

کتاب آموزش سیستم عامل نوشته‌ی فرشید شیر افکن، به بررسی مهم‌ترین نرم افزار در کامپیوتر می‌پردازد.

سیستم عامل اولین نرم افزاری است که پس از روشن کردن کامپیوتر مشاهده می‌شود و همچنین آخرین نرم افزاری خواهد بود که قبل از خاموش کردن کامپیوتر مشاهده می‌شود. سیستم عامل نرم افزاری است که مدیریت برنامه‌ها را به عهده گرفته و با کنترل، مدیریت و سازماندهی منابع سخت افزاری امکان استفاده بهینه و هدفمند آن‌ها را فراهم کرده و بستری را برای اجرای نرم افزارهای کاربردی فراهم می‌کند.

کلمات کلیدی: آموزش سیستم عامل، دانلود جزوه درس سیستم عامل، مهندسی نرم افزار، آشنایی با سیستم عامل، سیستم عامل کامپیوتر چیست، سیستم عامل ویندوز، کتاب سیستم عامل، سیستم عامل چیست به زبان ساده، تاریخچه سیستم عامل، وظایف سیستم عامل چیست،

برای دانلود کتاب آموزش سیستم عامل و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.