دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قرآن بشیر - تفسیر یک جلدی جوان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قرآن بشیر - تفسیر یک جلدی جوان

کتاب قرآن بشیر - تفسیر یک جلدی جوان تألیف محمد بیستونی، مناسب عموم جامعه به ویژه جوانانی است که فرصت زمانی آن‌ها برای مطالعه، تفسیر و تدبر در قرآن کریم محدود می‌باشد.

این تفسیر که خلاصه تفسیر 30 جلدی جوان (بر گرفته از تفسیر نمونه) می‌باشد، بر اساس ترتیب صفحات قرآن تنظیم شده است. ترجمه‌ی آیات در زیر، تفسیر آیات در مقابل و شرح لغات، مفاهیم و کلید واژه‌های هر صفحه نیز در حاشیه‌ی سمت راست قرار گرفته است.

کلمات کلیدی: دانلود رایگان تفسیر قرآن، دانلود تفسیر نمونه pdf، دانلود برگزیده تفسیر نمونه pdf، دانلود کتاب قرآن، قرآن، قرآن بشیر، دانلود تفسیر قرآن، تفسیر قرآن برای جوانان، تفسیر نمونه،

برای دانلود کتاب قرآن بشیر - تفسیر یک جلدی جوان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.