دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب امور عمومى بازرگانى

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب امور عمومى بازرگانى

پس از آن که آدمی به زندگی اجتماعی روی آورد، به تدریج دریافت که تقسیم کار تدبیری است که تولید را آسان تر و سریع تر می کند. بازرگانی از زمانی ضرورت یافت که تقسیم کار در بین آدمیان متداول شد. در کتاب حاضر شما بیشتر با امور عمومی بازرگانی آشنا خواهید شد.

(رشته حسابداری بازرگانی)
بخش اول - کلیات
فصل اول - بازرگانی
فصل دوم - بازار
فصل سوم - بورس
فصل چهارم - استاندارد
بخش دوم - شبکه های کارساز در امور بازرگانی
فصل پنجم - بانکداری
فصل ششم - ارتباطات
فصی هفتم - بیمه
فصل هشتم - بازاریابی
بخش سوم - امور بازرگانی بین الملل
فصل نهم - بازرگانی خارجی
فصل دهم - اصطلاحات بازرگانی بین المللی

کلمات کلیدی: دانلود کتاب اقتصادی، امور بازرگانی، آموزش های عمومی بازگانی، دانلود کتاب فنی و حرفه ای، بورس، بازاریابی، اصطلاحات بازرگانی، بازرگانی خارجی، اتاق بازرگانی، تجارت الکترونیک،

برای دانلود کتاب امور عمومى بازرگانى و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.