دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مدیریت پایگاه داده

در کتاب مدیریت پایگاه داده نوشته‌ی حبیب فروزنده، قدم در مسیری می‌گذارید که در انتهای آن به یک کاربر بانک‌های اطلاعاتی Access و SQL Server تبدیل خواهید شد و با کامل کردن دانسته‌های خود می‌توانید به عنوان یک طراح یا مدیر پایگاه داده در بازار وسیع فن‌آوری اطلاعات مشغول به کار شوید.

دورانی را که در آن زندگی می‌کنیم، عصر ارتباطات و اطلاعات نامگذاری کرده‌اند چون میزان تولید و مبادله اطلاعات آن قدر زیاد شده که تصور دنیا بدون ابزارهای تولید، مدیریت و انتقال اطلاعات تقریباً غیر ممکن است.

پایگاه داده، بانک اطلاعاتی و بانک داده همگی عنوان‌هایی تقریباً مشابه هستند که کارِ مهم آن‌ها، ذخیره کردن انبوهی از داده‌ها، بازگرداندن نتایج موردنظر کاربر در سریع‌ترین زمان ممکن و در برخی موارد، انجام پردازش‌هایی روی داده‌های ذخیره شده است.

کلمات کلیدی: database manager، مفاهیم پایگاه داده، مفاهیم بانک اطلاعاتی، آموزش بانک اطلاعاتی، دیتابیس، sql، access، حبیب فروزنده دهکردی، کتاب فنی و حرفه ای، آشنایی با sql server،

برای دانلود کتاب مدیریت پایگاه داده و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.