دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب مجموعه سرگرمی‌های زنبورک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مجموعه سرگرمی‌های زنبورک

کتاب مجموعه سرگرمی‌های زنبورک دربردارنده‌ی اطلاعات عمومی و سرگرمی‌های طنز و صرفاً برای علاقه‌مندان به این آثار است. زنبورک می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کند.

در بخشی از کتاب مجموعه سرگرمی‌های زنبورک می‌خوانیم:

به گمانم اولین ضربه فرهنگی - بین المللی که خوردم وقتی بود که فهمیدم خارج یک کشور نیست… ضربه بعدی وقتی بود که فهمیدم ما هم برای بعضی‌ها خارجیم.

امروز صبح که می‌رفتم یه ماشینه رو دیدم که از پارکینگ میومد بیرون. شب که برگشتم همون ماشینه داشت می‌رفت تو پارکینگ، مثل اینکه فیلم رو برعکس کردن. یه نگاه به دور و برم انداختم، کسی اطرافم نبود. شروع کردم به عقبکی راه رفتن.
بعد باد زد و برگ‌ها رو بلند کرد. اصلا نمی‌دونید چه حالی داد، فقط دوربین به صورت مایل به بالا حرکت نمی‌کرد (چی می‌گن بهش؟).

کلمات کلیدی: دانلود کتاب طنز، اطلاعات عمومی، سرگرمی های طنز، کتاب سرگرمی های طنز، pdf کتاب طنز، pdf داستان های طنز، طنز، متن طنز، طنزپردازی،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.