دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش تصویری کار با برنامه Disc CleanUp

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش تصویری کار با برنامه Disc CleanUp

همان طور که از نام این ابزار پیداست ، کارش پاک سازی از فایلهای اضافه و مشکل دار و قدیمی و بلا مصرف و... است. اگر کمی دقت کرده باشید هر وقت که یکی از درایوهای سیستم حجمش بیشتر از حد استاندارد ویندوز اشغال میشود ، ناگهان ویندوز یک پیام هشدار مبنی بر کمبود فضا در آن درایو را در نوار وظیفه نمایش میدهد ( Baloon Tips ) و از کاربر میخواهد که به این نکته توجه کند و نسبت به آزاد سازی فضای درایو اقدام کند. متاسفانه بسیاری از کاربران این هشدارها را یک مزاحم تلقی کرده و این قابلیت را از طریق ترفندهای رجیستری و ... غیر فعال میکنند. این کاربران اگر دقت نکنند ممکن است صدمات بسیار زیادی را در اثر همین کار متحمل شوند ( در مورد ویندوز ). بنابراین اگر این قابلیت مفید را غیر فعال کرده اید توصیه میکنم آن را به حالت اول برگردانید ...

کلمات کلیدی: آموزش تصویری، آموزش برنامه Disc CleanUp، برنامه Disc CleanUp، آموزش کامپیوتر،

برای دانلود کتاب آموزش تصویری کار با برنامه Disc CleanUp و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.