دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

دانلود رایگان PDF کتاب از هرزه‌نگاری تا روزنامه‌نگاری

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب از هرزه‌نگاری تا روزنامه‌نگاری

کتاب از هرزه‌نگاری تا روزنامه‌نگاری تالیف محمدرضا زادهوش دفاعی است از روزنامه‌نگاری و نقدی است بر هرزه‌نگاری! 

اگر کسی می‌خواهد به کار روزنامه بپرازد تا شغلی و درآمدی داشته باشد، این کتاب به کار او نخواهد آمد. این نوشته، دردلی است برای درمندان و هیچ ادعای دیگری ندارد!

ابزار، روش‌ها و زمینه‌های رسانه در حال تغییر است؛ ولی بنیان رسانه‌نگاری چی هست؟ هرز رفتن رسانه‌ها غمی است و نادیده گرفته شدن حرف صاحبان اندیشه بر اثر غوغای هرزنامه‌ها غمی دیگر. تشکل‌های روزنامه‌نگاری باید با نقد و بررسی هرزه‌نگاری را افشا کنند و مانع از ورود هرزه‌نگاران به جمع خودشان بشوند. تبلیغات می‌تواند دفتر رسانه را به یک دفتر تبلیغاتی تبدیل کند و توی رسانه‌های کاغذی باعث تنگ شدن جای مطالب می‌شود. رسانه‌ای که هدفش بیداری و روشن‌گری است و باید علیه فساد فعالیت کند نباید متکی بر‌ پول‌های سیاه و سرمایه‌گذارانی باشد که روند رسانه را تغییر می‌دهند.

کلمات کلیدی: روزنامه نگاری، آموزش روزنامه نگاری، pdf اموزش روزنامه نگاری، انواع روزنامه نگاری، شرایط روزنامه نگاری، اصول روزنامه نگاری pdf، شغل روزنامه نگاری، اصول روزنامه نگاری، روزنامه نگاری چیست، مزایا و معایب شغل روزنامه نگاری،

برای دسترسی قانونی و آسان به بیش از ۵۰،۰۰۰ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی فارسی اپلیکیشن کتابراه را، رایگان نصب کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.