دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رخداد

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رخداد

کتاب رخداد تالیف اتحاد نور، به بررسی آغاز عصر طلایى جدید نور بر روى زمین و تجلى واقعیت بعد پنجمى 5D می‌پردازد. زندگى‌تان را دوباره بیافرینید، فقط آن طور که خود واقعیتان می‌خواهید. زمان شکوهمند بشریت فرا رسیده است.

یک درام کیهانى عظیم در حال وقوع است و درحال رسیدن به نقطه پایان جمعیت، انسان اکنون می‌فهمد که یک گروه از موجودات تاریک و شرور، بشریت و زمین را با فریب کنترل کرده است. تمامى اطلاعات کهکشانى، اطلاعات چنل شده و تمامى پیشگویى‌ها و نشانه‌های کیهانى مبنى بر این است که رخداد تکاملى قریب الوقوعى در شرف روى دادن بر روى زمین است. این خاص‌ترین و قدرت‌مندترین همترازى در تاریخ انسان خواهند بود. 

کلمات کلیدی: اتحاد نور، کیهان شناسی، کیهان شناختی، حیات در کیهان، کیهان شناسی pdf، کیهان شناسی کتاب، دانلود کتاب کیهان شناسی pdf رایگان، نجوم، کهکشان شناسی، کهکشان،

برای دانلود کتاب رخداد و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.