دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب چهره امید

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب چهره امید

کتاب چهره امید نوشته‌ی حامید احمدی، داستانی کوتاه و مهیج درباره‌ی قصاص جوانی است که به طور تصادفی مرتکب قتل یکی از دوستانش شد. هدف نویسنده از تالیف این داستان کوتاه و غمناک، تاثیری ولو ناچیز بر تصمیم بخشش خانواده‌های مقتول در جهت لغو قصاص است، خاصه قتل‌های تصادفی و نه عامدانه.

در بخشی از کتاب چهره امید می‌خوانیم:

افسر زندانبان به سوی امید رفت که بر روی تختِ طبقه‌ی دوم تخت و خواب همچون مرده‌ای آرامیده بود. افسر چند بار با دست بر شانه‌ی امید کوبید اما باز نتوانست او را از خواب بیدار سازد. بعد از مدتی افسر از بیدار نشدن امید عصبانی شد و از این رو چند سیلی پشت سر هم بر گونه‌های استخوانی امید هجده ساله نثار کرد. صدای آن سیلی‌ها همچون صدای تپانچه در سلول پیچید.

امید که در آرامش و رویا و خلسه ایی خوش عجیبی فرو رفته بود، ناگهان از بستر تخت همچون فیشکی برخواست و در حالیکه هنوز به خود نیامده بود با چشمان خواب آلود و نیمه گشاده، واج و واج و هراسان به چشم افسر زندانبان خیره شد. افسر عصبانی زندان با دیدن چهره‌ی پریشان و دست‌های لرزان او به خود آمد و با لحنی آرام و توام با مهربانی از او خواست که از تخت پایین بیاید و به دنبال او وارد راهروی تنگ و طولانی زندان شود.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه چهره امید برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه چهره امید، دانلود داستان کوتاه چهره امید، دانلود داستان کوتاه چهره امید برای اندروید، دانلود داستان کوتاه چهره امید برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب چهره امید و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.