دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب داوطلبان مرگ 3

کتاب داوطلبان مرگ 3 نوشته‌ی محمدعلی قجه، ادامه‌ی داستان جذاب و هیجان انگیز جلد قبل است که در آن علاوه بر دانلد و رابرت (زوج پلیسی) افراد دیگری نیز درگیر جنایت‌های گروه ECS می‌شوند.

دایره جنایات این گروه مخوف اکنون گسترده‌تر شده و از یک شهر و کشور خارج شده است. راه دشواری در پیش روی آن‌هاست... راهی که تنها با استقبال از مرگ قابل پیمودن است. خواندن این اثر به گروه سنی 16- توصیه نمی‌شود.  

در بخشی از کتاب داوطلبان مرگ 3 می‌خوانیم: 

کم‌کم از ترس به لرزیدن افتاد. او در بیمارستانی بزرگ تنهای تنها بود!
نمی‌دانست به کدام سو برود اما در نهایت انتخاب کرد. به سمت چپ چرخید و دوباره به تاریکی‌اش چشم دوخت. لامپ‌های سقف هر از گاهی روشن و خاموش می‌شد و این تصاویر مبهمی را مقابل دیدگانش می‌انداخت.
حتی گمان برد شبحی در ته راهرو ایستاده و نگاهش می‌کند. 
قلبش به تپش افتاد و به در تکیه زد. آماده بود تا به‌محض احساس خطر به درون اتاق فرار کند.
اما دوباره که پلک زد شبح خیالی را ندید و خیالش از این توهم بی‌معنا راحت شد. نفس بلندی کشید و شروع به جلو رفتن کرد.
میان راهرویی که هیچ جایی در آن برایش آشنا نبود.

کلمات کلیدی: داستان جنایی، دانلود داستان جنایی، دانلود داستان هیجان انگیز، داستان فارسی ترسناک، دانلود داستان ترسناک، داستان ترسناک، pdf داستان رایگان، مجموعه داوطلبان مرگ، دانلود داستان، دانلود داستان داوطلبان مرگ پی دی اف، داستان فارسی، دانلود داستان ایرانی، داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب داوطلبان مرگ 3 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.