دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماجرای پسر طلافروش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماجرای پسر طلافروش

کتاب ماجرای پسر طلافروش نوشته‌ی علی پاینده، داستان پسری را روایت می‌کند که پس از مرگ پدرش کتابی مرموز درباره‌ی کیمیاگری به او می‌رسد.

روزی روزگاری، نه در زمان‌های گذشته، بلکه همین نزدیکی‌ها، در شهر شیراز، طلافروش بسیار ثروتمندی بنام علی نمازی زندگی می‌کرد. او ثروت بسیار هنگفتی داشت که از اجدادش به ارث برده بود و هر روز هم با کار و تلاش خودش به این ثروت عظیم اضافه می‌شد.

در بخشی از کتاب ماجرای پسر طلافروش می‌خوانیم:

این بود که پدر پسر را خواست تا در آخرین لحظات زندگی هم نصیحتش کند و هم رمز و رازی که یک عمر با هیچ کس نگفته بود را در گوشش بخواند. محمد بر بالین پدر حاضر شد و نشست. پدر اول دهان به نصیحت گشود و پسر را نصایح فراوانی کرد. نصایحی که گاهی اوقات محمد همانطور که دست پدر بیمار را گرفته بود اصلاً نمی‌شنید و حتی یکجورهایی برایش خسته کننده بود اما سرانجام پدر به جایی رسید که همه‌ی دنیا یک عمر بود می‌خواستند بدانند و پدر با هیچ کس نگفته بود تا این لحظه که به پسر خود گفت: پسرم، بدان و آگاه باش که رمز و راز موفقیت خاندان ما در کتابیست که در گاو صندوق طلافروشی قرار دارد. 

علی همانطور که دست به زیر بالش می‌برد و کلید گاو صندوق و کاغذی که رمز گاو صندوق را روی آن نوشته بود را در می‌آورد ادامه داد: هر کدام از ذریه‌ی خاندان نمازی می‌بایست خود به رمز و راز این کتاب دست یابد. اگر توانست که ثروت و آینده‌ی خوب انتظارش را می‌کشد. اگر نتوانست آنچه اجدادش اندوخته‌اند را از دست خواهد داد.

کلمات کلیدی: دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه ماجرای پسر طلافروش، دانلود داستان کوتاه ماجرای پسر طلافروش، دانلود داستان کوتاه ماجرای پسر طلافروش برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب ماجرای پسر طلافروش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.