دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب واژه نامه کودکان - روزها و زمان‌ها

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب واژه نامه کودکان - روزها و زمان‌ها

کتاب واژه نامه کودکان – روزها و زمان‌ها نوشته‌ی ماری برندس، یک واژه نامه مصور و سه زبانه (انگلیسی، اسپانیایی و فارسی) است.

یادگیری زبان اسپانیایی با استفاده از سری کتاب‌های «واژه نامه‌ها» بسیار جذابیت دارد، زیرا حاوی تصاویر زیبایی است که شما را پیرامون واژگانی راهنمایی می‌کند که هر روزه به کار می‌برید و با آن‌ها مواجه می‌شوید؛ از قبیل افراد و خوراکی‌ها تا ورزش‌ها و آب و هوا. این کتاب‌ها برای برای دانش‌آموزانی که زبان اسپانیایی مقدماتی را می‌آموزند و نیز برای کودکانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود یاد می‌گیرند، سودمند است.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب مصور انگلیسی، آموزش لغات انگلیسی، آموزش لغات اسپانیایی، آموزش کلمات انگلیسی، آموزش انگلیسی به کودکان، آموزش زبان انگلیسی، دانلود کتاب آموزش زبان، pdf آموزش زبان انگلیسی، لغتنامه انگلیسی،

برای دانلود کتاب واژه نامه کودکان - روزها و زمان‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.