دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 15 پرسش و پاسخ در برنامه نویسی VBA

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 15 پرسش و پاسخ در برنامه نویسی VBA

کتاب 15 پرسش و پاسخ در برنامه نویسی VBA نوشته‌‌ی علیرضا شهرآئینی، برای هر پرسش پاسخی در قالب کدهای VBA  ارائه می‌کند. مطالعه این کتاب می‌تواند به عنوان راهنمای خوبی برای علاقمندان به یادگیری مبحث برنامه نویسی VBA قرار بگیرد.

برنامه نویسی VBA  یکی از قابلیت‌های بسیار مهم در نرم افزارهای خانواده آفیس می‌باشد. هر چند که خود نرم افزار‌های آفیس به خودی خود دارای قابلیت‌های متعددی هستند.

اما در بسیاری از مواقع دامنه نیازها و خواسته‌های کاربران آنقدر متنوع است که پاسخ گویی به همه این نیاز‌ها در قالب این نرم افزار‌ها میسر نخواهد بود.

بنابراین شرکت مایکروسافت برای پاسخگویی به این نیازها دست کاربران خود را به نحوی باز گذاشته که خود کاربران بتوانند به نحوی این نیازهایشان را مدیریت کنند.

تدبیری که از سوی این شرکت اندیشیده شده است همان قابلیت برنامه نویسی در محیط این نرم افزارهاست. در واقع با استفاده از برنامه نویسی VBA می‌توانیم بسیاری از محدودیت‌های احتمالی در محیط نرم افزار‌های آفیس را برای خود مرتفع کنیم.

کلمات کلیدی: آموزش زبان برنامه نویسی ویژوال، دانلود کتاب آموزش vba در MS office، آموزش ویژوال بیسیک، دانلود کتاب vba، برنامه نویسی vba در آفیس، آموزش آفیس، آموزش برنامه نویسی VB،

برای دانلود کتاب 15 پرسش و پاسخ در برنامه نویسی VBA و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.