دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پرتاج آتشین

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پرتاج آتشین

کتاب پرتاج آتشین اثر کورنلیوس ماتیوس با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعدد و مناسبی آراسته شده است، در صدد بیان یکی از اعتقادات در رابطه با تأثیر ارواح خوب و بد درگذشتگان بر زندگی انسان‌ها برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان می‌باشد.

نقش ارواح درگذشتگان در زندگی انسان در قصّه‌ها:

بسیاری از انسان‌ها بر این اعتقادند که بدن آنان از دو بخش قابل تجرید بنام های جسم و روح تشکیل یافته که پس از شکل گیری نطفه و کالبد اوّلیه اش در بدن مادر حائز روح و زندگی از جانب پروردگار شده است. در این قبیل اعتقادات برخلاف گروهی که عقیده بر نابودی کامل موجودات زنده بعد از مرگ دارند، بر این باورند که ارواح انسان‌ها پس از مرگ از جسم آن‌ها جدا می‌شوند و بسوی خداوند و یا عالم برزخ می‌روند، تا در روز واپسین در مورد اعمال خوب و بد آن‌ها داوری گردد و سزای اعمال بد خود را در دوزخ و پاداش اعمال خوب خود را در بهشت برین دریافت دارند. 

در این رابطه بسیاری از مردم جهان عقیده دارند که ارواح درگذشتگان در تمام مدت و یا در برخی اوقات نظیر هالوین در نزد مسیحیان و یا شب‌های جمعه در نزد مسلمانان ناظر زندگی فرزندان و خویشاوندان خویش می‌باشند و در مواقع لزوم به کمک آن‌ها می‌شتابند. باور بر اینکه ارواح در آسمان‌ها، اطراف خودمان، در کالبد حیواناتی نظیر گاوها و یا محبوس در جایی تاریک و ساکت برای فراموش کردن خاطرات زمینی حضور دارند، در افراد، گروه‌ها و جوامع بسیاری حاکم است و موجب تأثیرات زیادی در تصمیم گیری‌ها و اقدامات آن‌ها می‌گردند.

کلمات کلیدی: داستان بچگانه، قصه های کودکان، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، The Fire Plume، Cornelius Mathews،

برای دانلود کتاب پرتاج آتشین و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.