دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب زنگ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب زنگ

کتاب زنگ اثر هانس کریستین اندرسن که توسط اسماعیل پورکاظم ترجمه و تدوین گردیده و به تصاویر متعدّد و مناسبی مُنظم شده است، می‌کوشد تا نظر خوانندگان کودک و نوجوان فارسی زبان را به هدف اصلی پروردگار جهانیان از خلقت بشر و سایر پدیده‌های جهان هستی جلب نماید و آن‌ها را به برادری، برابری، مودّت و مهربانی نسبت به همدیگر فرا بخواند.

پیام‌هایی برای یکتاپرستی در قصّه‌ها:

زندگی انسان‌ها را موفقیّت‌ها و ناکامی‌ها، شادی‌ها و غم‌ها، وفاق‌ها و جدائی‌ها، سلامتی‌ها و ناخوشی‌ها و نظایر آن‌ها تشکیل می‌دهند و به عبارتی زندگی مملو از سربالائی‌ها و سرپائینی‌هایی بسیاری است که شیرینی و چارچوب‌های اصلی زندگی‌ها را تشکیل می‌دهند امّا:

آیا هدف اصلی خالق هستی از آفرینش انسان چه بوده است؟

آیا خداوند بزرگ:

نیازی به وجود و حضور انسان‌ها در این جهان داشته است؟
آیا انسان‌ها را خلق نموده که فقط بخورند، بخوابند و تولید مثل نمایند؟
آیا انسان‌ها را آفریده تا زجر بکشند و پاک شوند؟
آیا انسان‌ها را آفریده که شاد و خرّم زندگی نمایند؟
آیا انسان‌ها آفریده شده‌اند که چون گوسفندان یک رمۀ بزرگ نیازمند چوپان و سگ‌های گله‌اش باشند؟
آیا انسان‌ها آفریده شده‌اند که بر سر و کلۀ خویش بکوبند، تا اولیاء، اوصیاء، مقدسین و الهه‌ها شاد گردند؟

خداوند بزرگ براستی پدیده‌های طبیعی را آفریده است، تا انسان‌ها را به تفکر و تدبّر تشویق نمایند، تا هدف آفرینش و پیچیدگی‌های جهان هستی و در نتیجه عظمت خالق آن را دریابند و ستایش او را نه از لحاظ نیاز بلکه یک وظیفه از جانب مخلوق نسبت به خالقش بدانند. 

خداوند با خلق پدیده‌های جهان هستی در کنار انسان‌ها در صدد هدایت آن‌ها به اتحاد، اتفاق، برابری،  برادری و فضیلت‌های بارز انسانی بوده است لذا بر انسان‌ها می‌باشد که منظور اصلی پروردگار جهانیان را از آفرینش پدیده‌های طبیعی دریابند و دربارۀ چند و چون آن‌ها بیندیشند. 

کلمات کلیدی: کتاب داستان کودک، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کودک، داستان برای نوجوانان، قصه های کودکان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، The Bell، Hans Christian Andersen، هانس کریستیان آندرسن،

برای دانلود کتاب زنگ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.