دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود تقویم انگیزشی 1399

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی تقویم انگیزشی 1399

در کتاب تقویم انگیزشی 1399 اثر شهریار مرزبان، سعی شده ابعاد مختلف زندگی مورد توجه قرار بگیرد، تا بتوانید در همه‌ی ابعاد زندگی خود رشد و پیشرفت داشته باشید.

این کتاب ۱۰۰ درصد یک کتاب کاربردی است و فقط برای مطالعه نیست؛ باید علاوه بر خواندن، درباره‌اش فکر کرد و نوشت. قدم به قدم و فصل به فصل کتاب را بخوانید و اجرا کنید.

از جداول کتاب پرینت تهیه کنید و بعد از خواندن هر فصل به آن عمل کنید. تقویم را در دسترس بگذارید و هر روز اهداف خود را مرور کنید.

کلمات کلیدی: جملات انگیزشی، عبارات تاکیدی و مثبت روزانه، دانلود تقویم شمسی سال 1399، تقویم انگیزشی 1399، پیام های انگیزشی، مثبت اندیشی، برنامه ریزی، اهداف، جدول تعیین اهداف، اصول برنامه ریزی، ارزیابی عملکرد، تقویم 1399، دانلود تقویم، دانلود تقویم 1399، دانلود تقویم فارسی سال 1399، دانلود تقویم خورشیدی سال 1399، دانلود تقویم سال 1399، دانلود تقویم سال 1399با فرمت پی دی اف، دانلود تقویم سال 99، جملات روانشناسی برای هر روز،

برای دانلود تقویم انگیزشی 1399 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.