دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب پیوند تاریک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب پیوند تاریک

داستان کتاب پیوند تاریک در دوره‌ی بسیار دوری از کوهستانی نفرین شده روایت دارد که جوانی چوپان ناخواسته سر از آن در می‌آورد و به کلبه‌ای که روحی تاریک در آن خفته است می‌رود. 

از قضا سرنوشتی بر آن محکوم می‌شود که پیوندی اجتناب ناپذیر و تاریک را با آن برقرار می‌کند و در قبال این پیوند اجتناب ناپذیر، هر روز خواسته‌ای ناممکن را بر او ممکن می‌سازد. از همین رو جوان تصمیم می‌گیرد تا از اولین خواسته‌اش استفاده کند تا...

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه پیوند تاریک برای پی دی اف، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه پیوند تاریک، دانلود داستان کوتاه پیوند تاریک، دانلود داستان کوتاه پیوند تاریک برای اندروید، دانلود داستان کوتاه پیوند تاریک برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب پیوند تاریک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.