دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هفت خط تصوف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هفت خط تصوف

کتاب هفت خط تصوف نوشته‌ی حامدرضا کریمی، جستاری پیرامون انسان شناسی، جامعه شناسی و دین شناسی تصوف و تحلیلی از تاریخ تصوف معاصر است.

در این کتاب با مجموعه برداشت‌هایی ایماژیستی و بعضاً شتاب‌زده درباره تصوف تاریخی و معاصر ایران روبرو هستید که با دیدگاه‌هایی آمیخته با هرمنوتیک، انسان شناسی، جامعه شناسی و پدیدار شناسی دینی سعی در تبیین اصول کلی تصوف در مواجهه با نقدی شتاب‌زده‌‌تر از آن یعنی صوفیگری احمد کسروی دارد.

کلمات کلیدی: چگونه صوفی شویم، مذهب صوفیان، کتاب تصوف pdf، صوفیان چه کسانی هستند، صوفیان معاصر، عقاید صوفیان، فرقه صوفیه چیست،

برای دانلود کتاب هفت خط تصوف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.