دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آلیس باهوش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آلیس باهوش

کتاب حاضر شامل دو داستان با عناوین آلیس باهوش اثر داینا مالوک و سه ابله اثر فلورا استیل است. آن‌ها دارای تشابهات بسیاری با موضوع ساده لوحی هستند که توسط اسماعیل پورکاظم ترجمه و تدوین گردیده و به انضمام تصاویر مناسب برای سرگرمی و ایجاد لحظات مفرح در اختیار کودکان و نوجوانان فارسی زبان قرار گرفته‌اند.

ساده لوحی و ابلهی در قصّه‌ها:

طنز از موضوعات مهمی می‌باشد که در قالب قصّه‌ها و داستان‌ها به وفور کاربرد یافته است آنچنان که طنزهایی که آن‌ها را لطیفه یا جوک می‌نامیم، در حقیقت قصّه‌های بسیار کوتاهی هستند که برای دو منظور اصلی: ایجاد خنده و شادی و همچنین آموزش نکات رفتاری و اجتماعی جهت ترغیب افراد به انجام بعضی کارها و یا تشویق آن‌ها به اجتناب از انجام برخی دیگر از اَعمال بکار گرفته می‌شوند. 

طنز ممکن است جنبه‌های مختلفی از رفتارها و سُنن جوامع و یا قومیّت‌ها و فرهنگ‌ها را دربرگیرد. ساده لوحی و ابلهی جنبههایی از طنز است که در بسیاری از قصّه‌ها راه یافته و موجب می‌شود، تا مخاطبان با حواس جمع‌تر و شوق بیشتری به آن گوش فرا دهند و احیاناً خنده بر لب‌ها بیاورند. 

کلمات کلیدی: داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، کتاب داستان کودک، قصه های کودکان، داستان بچگانه، دانلود کتاب کودک، کتاب کودک، فلورا استیل، Dinah Mulock، Clever Alice،

برای دانلود کتاب آلیس باهوش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.