دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب 10 عادت افراد فوق موفق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب 10 عادت افراد فوق موفق

کتاب 10 عادت افراد فوق موفق نوشته‌ی رجب حرفه دوست، راهکارهایی را به شما می‌آموزند که در هر زمینه‌ای و هر معنایی از موفقیت کاربرد دارند.

شاید متوجه شده باشید که دیگران با سرعتی بسیار بیشتر از شما پیشرفت می‌کنند. شاید یکی از هم‌سن و سالانتان را دیده باشید که به راحتی پروژه‌ها را یکی بعد از دیگری به اتمام می‌رساند و بدون توجه به این‌که چه چیزی در مسیرش قرار می‌گیرد همواره پیروز است. این‌طور به نظر می‌رسد که بدون توجه به این‌که در چه شرایطی، چه تیمی، چه شرکتی و یا چه صنعتی قرار داشته باشند، همیشه پیروز می‌شوند؛ و شاید همین شخص در زندگی شخصی خودش نیز همین روند را ادامه داده و موفقیت‌هایی درخور را به دست آورده و از میزان بالایی از شادمانی، خوشبختی و ... بهره‌مند باشد.

این افراد چه کسانی هستند و راز آن‌ها چیست؟ آن‌ها افرادی با عملکرد بالا هستند و راز آن‌ها عادت‌هایشان است. خبر خوب این است که شما هم می‌توانید یکی از آن‌ها باشید

صرف‌نظر از این‌که چه سابقه‌ای دارید، شخصیت شما چگونه است، چه نقاط ضعفی دارید و در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید، شما هم می‌توانید از همان عادت‌ها استفاده کنید.

بیشتر افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت‌های مناسبی داشته‌اند. معمولاً عادت افراد موفق بخش زیادی و 95 درصد از رفتار آن‌ها را شکل می‌دهد. می‌گویند هر چیزی که تاکنون هستید و هر آنچه در آینده خواهید شد، بسته به عادت‌هایی است که در خودتان شکل می‌دهید.

آبراهام لینکلن می‌گوید: «بیشتر مردم به همان اندازه خوشبخت هستند که خود می‌خواهند.» بنابراین موفقیت برای هر کسی معنایی دارد. برای برخی، موفقیت شاید دستاورد مالی باشد، مثلاً میلیونر شدن. برای برخی ممکن است تحسین باشد. برای ورزشکاران ممکن است جایزه، قهرمانی و مدال باشد. برای برخی موفق بودن شاید فقط داشتن یک حال خوب، سلامتی یا شادمانی باشد.

کلمات کلیدی: موفقیت، موفقیت pdf، دانلود کتاب های موفقیت pdf، راه های موفقیت، دانلود رایگان کتاب های موفقیت، کلید موفقیت، موفقیت در تحصیل، اصول موفقیت، روانشناسی موفقیت pdf، رازهای موفقیت، موفقیت در زندگی، راز موفقیت، کلید موفقیت، کتاب موفقیت pdf، دانلود pdf کتاب موفقیت، روانشناسی موفقیت، روش های موفقیت، رمز موفقیت، عامل موفقیت در زندگی،

برای دانلود کتاب 10 عادت افراد فوق موفق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.