دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب ماجراهای جان دیتریش

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب ماجراهای جان دیتریش

کتاب ماجراهای جان دیتریش اثر داینا مالوک با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم به انضمام تصاویر مربوطه در تلاش برای بیان موضوع دنیاهای موازی، جهت آگاهی و سرگرمی کودکان و نوجوانان فارسی زبان است.

نقش دنیاهای موازی در قصه‌ها:

انسان‌ها همواره در این اندیشه بوده‌اند که آیا در جهان هستی کاملاً تنها هستند و یا اینکه دنیاهای نامرئی به موازات زندگی معمولی و مشهود وجود دارند؟

انسان‌ها در راستای این اندیشه خواهان آن بوده اند، تا زندگی در دنیاهای: زیر آب، دل خاک، فراز کوه‌ها و ابرها و دورترین نقاط کهکشان‌ها را به نوعی برای خودشان متصور سازند و در افکار و اندیشه‌های خویش به بررسی چگونگی و وضعیت زندگی آنان بپردازند لذا این موضوعات باعث آفرینش داستان‌های گوناگونی در این زمینه شده‌اند. 

زندگی در دل خاک از دوران غارنشینی برای انسان‌ها وجود داشته است لذا موضوع احداث و ادارۀ شهرهای زیرزمینی برای بشر بس عجیب و جذاب می‌باشند بنابراین همواره در تلاش بوده است، که آیا کسانی در اعماق زمین زندگی می‌کنند یا نه؟ و اینکه در چنان شرایط دشواری چگونه می‌توان زیست؟

امروزه تغییرات شدید اقلیمی، احتمال بروز جنگ‌های هسته‌ای و شیمیایی و خطر برخورد اجرام آسمانی که زندگی بر سطح زمین را شدیداً تهدید می‌نمایند، بر جذابیت چنین قصه‌هایی افزوده‌اند. 

کلمات کلیدی: داستان کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان، داستان نوجوان، داستان بچگانه، قصه های کودکان، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، Adventures of John Dietrich، Dinah Mulock، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب ماجراهای جان دیتریش و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.