دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خانه قدیمی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خانه قدیمی

این کتاب شامل دو داستان با عناوین "خانه قدیمی" اثر "هانس کریستیان آندرسن" و "اجاق آهنی" اثر "داینا مالوک" با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم می‌باشد که با تصاویر مناسبی برای قرار گرفتن خوانندگان در فضای واقعی داستان‌ها آراسته گردیده‌اند و امید می‌رود که بتواند در آموزش و سرگرمی کودکان و نوجوانان فارسی زبان مفید واقع گردد.

نقش اشیاء در ساختار قصه‌ها چیست؟

اشیاء و لوازمات زندگی در بسیاری از موارد به عنوان موضوع اصلی داستان‌ها مطرح شده و یا اینکه به عنوان جزئی مهم از ساختار و تکیه‌گاه موضوعات قصه‌ها بکار رفته‌اند.

علت مطرح شدن اشیاء در ساختار قصه‌ها بواسطه اهمیت آن‌ها به عنوان جزئی از مایملک زندگی بشر از بدو خلقت تاکنون می‌باشد، زیرا انسان هیچگاه بدون داشتن آن‌ها قادر به زندگی راحت و آسوده نبوده است. لذا برخورداری هر چه بیشتر و بهتر از آن‌ها همواره بخشی از آمال و آرزوهایش را تشکیل می‌داده و لاجرم در بسیاری از قصه‌ها بسان مسئله‌ای مهم مطرح شده‌اند و فراز و نشیب‌هایی را به خودشان معطوف داشته‌اند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب داستان کودکانه برای اندروید، دانلود کتاب داستان کودکان به صورت pdf، کتاب کودک، دانلود کتاب داستان کودکان، دانلود کتاب کودک، داستان کودک، کتاب داستان کودک، داستان بچگانه، قصه های کودکان، کتاب خانۀ قدیمی، هانس کریستیان آندرسن، The Old House، Hans Christian Andersen، داستان نوجوان، داستان برای نوجوانان، کتاب داستان برای نوجوانان، دانلود pdf کتاب داستان های کودکانه،

برای دانلود کتاب خانه قدیمی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.