دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهکارهای موثر برای جذب کارفرما ویژه معماران

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهکارهای موثر برای جذب کارفرما ویژه معماران

در کتاب راهکارهای موثر برای جذب کارفرما ویژه معماران نوشته‌ی منا تراشی، با راهکارهای موثر برای جذب کارفرما آشنا می‌شوید.

فرض کنید که موقعیت نسبتاً مناسبی از لحاظ مالی در دفتر خود دارد. در حدی که موفق به پرداخت کرایه‌ها، قبض‌ها، بیمه و مالیات و... می‌شوید. اما همچنان از وضع موجود رضایت ندارید. فکر می‌کردید که تا آخر پاییز می‌توانید حداقل ده کارفرما داشته باشید، اما فقط یکی دارید.

شما کارفرماهای موجود خود را دوست دارید، اما می‌دانید که پیدا کردن کارفرمای جدید به معنی توسعه بیزینس شماست. اگر این شرایط را دارید باید بدانید که به دست آوردن کارفرمای جدید ممکن است و به این سختی که فکر می‌کنید نیست!

کلمات کلیدی: دعای جذب کارفرما، مهندسان معماری، اشتغال کارفرمای معمار، کارفرمایان معماری، دعای جذب کارفرما،

برای دانلود کتاب راهکارهای موثر برای جذب کارفرما ویژه معماران و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.