دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اطلس نژادهای دام (گاو، گوسفند، بز و اسب) ایران و جهان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اطلس نژادهای دام (گاو، گوسفند، بز و اسب) ایران و جهان

کتاب اطلس نژادهای دام (گاو، گوسفند، بز و اسب) ایران و جهان در چهار فصل، ابتدا به معرفی رده‌بندی جانوری حیوانات پرداخته است. سپس تمامی نژادها برای راحتی شما بر اساس حروف الفبای انگلیسی مرتب شده‌اند.

در بخشی از کتاب اطلس نژادهای دام (گاو، گوسفند، بز و اسب) ایران و جهان می‌خوانیم:

در اواسط قرن هفدهم، مهاجران هلندی ساکن در دماغه‌ی گود هُپ، شروع به رام کردن برخی از گاو‌های رنگی و متنوع این نژاد نمودند. در آن زمان به دلیل کمبود خوراک و احتیاج ساکنان دماغه به غذای بیشتر، این نژاد برای تولید گوشت بیشتر، اصلاح شد. پس از مدتی نژاد افریکاندر به عنوان یک نژاد گوشتی ممتاز معرفی شد.

پس از چند دهه انتخاب در بین گاو نژاد افریکاندر، این گاو اندام‌های حرکتی بلند و کشیدهی خود را از دست داد و به یک نژاد گوشتی تبدیل شد. امروزه نژاد افریکاندر اصلی‌ترین نژاد گاو داری‌های کشور آفریقای جنوبی است. این نژاد، نژادی اصیل بوده و در ایجاد نژاد‌های جدید نقش مهمی داشته است.

کلمات کلیدی: کتاب اطلس نژادهای دام، تعریف دام، دام چیست، انواع دام، گوسفندان ایرانی، انواع گوسفندان ایرانی، گاو ماده، گاو نر، آمار دام کشور، دامپروری pdf، دانلود کتاب دامپروری pdf،

برای دانلود کتاب اطلس نژادهای دام (گاو، گوسفند، بز و اسب) ایران و جهان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.