دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب من یک موز بودم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب من یک موز بودم

کتاب من یک موز بودم نوشته‌ی محمدامین زینلی، داستانی کوتاه از زبان موزی است که به دنیای جدید آدم‌ها وارد می‌شود.

در بخشی از کتاب من یک موز بودم می‌خوانیم:

تعداد که زیاد شد، یک اشرفی تبدیل به یک سنگ بی‌بها می‌شود که در دنیا فقط نصیب او لگد خوردن از یک کودک دل پاک می‌شود و تمام دنیای او این می‌شود که این کودک ساده، روزی دوباره برگردد و به او دوباره لگد بزند. یا در بهترین دید، تبدیل به نمای یک کاخی از کاخ‌های پرسپولیس شود که برای دیدن نقش‌هایی که بر روی آن تراشیده‌اند از سراسر دنیا بیایند و خرج کنند و وقت بگذارند و حیرت زده به آن بنگرند. آیا تعداد بشر‌ها هم که زیاد می‌شود از اشرفی تبدیل به بی‌شرفی خواهد شد؟ بستگی به خودشان داشت. یک سنگ سنگ است ولی یک آدم می‌تواند انسان باشد!

کلمات کلیدی: داستان کوتاه من یک موز بودم، دانلود داستان کوتاه من یک موز بودم، دانلود داستان کوتاه من یک موز بودم برای اندروید، دانلود داستان کوتاه من یک موز بودم برای ایفون، داستان های کوتاه، داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، دانلود داستان کوتاه من یک موز بودم برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه من یک موز بودم، مجموعه داستان کوتاه من یک موز بودم، دانلود داستان ایرانی، دانلود داستان اجتماعی، کتاب من یک موز بودم محمد امین زینلی، pdf داستان رایگان، داستان اجتماعی، داستان فارسی،

برای دانلود کتاب من یک موز بودم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.